Jak rychle překonat těžký rozchod nebo rozvod

Jak rychle překonat těžký rozchod nebo rozvod

jak se vyrovnat s rozchodem nebo rozvodem

Máte za sebou těžký rozchod, kdy se s vámi rozešel partner nebo vás opustil manžel? Našel si milenku, manipuloval s vámi nebo vám jinak ublížil?

Žijete ve vztahu, děláte pro něj vše a najednou je konec. Ať je příčinou cokoli a ať máte jakékoli pocity, není to nic příjemného. Někdo se s koncem vyrovná sám a rychle. Jiného může takový konec trápit a ovlivňovat celé týdny nebo měsíce.

Prožíváte pocity jako je zlost, pocity vinny, že jste udělala málo nebo naopak vše, co jste mohla a stejně to nevyšlo, cítíte se poníženě, ublíženě, naštvaně. Máte strach, aby si něco podobného již neopakovalo. Do toho se honí v hlavě spousta myšlenek a otázek.

Někdo se s koncem vztahu vyrovná sám a rychle. Jiného může skončený vztah trápit a ovlivňovat celé týdny nebo měsíce. Zasahuje nejen do osobního života, ale přenáší se o do pracovního a přímo nebo nepřímo ovlivňuje vše kolem vás.

Pomoci může regresní terapie. Jedná se o terapeutickou metodu, která vám rychle pomůže zbavit se negativních pocitů a myšlenek spojených s rozchodem. Mozek funguje na principu asociací. Proto jakákoliv vzpomínka na bývalého partnera, kontakt s ním, představa jiného vztahu nebo třeba seznamovací schůzka vyvolá asociace s traumatem, které vám poslední vztah způsobil. Pocity nebo myšlenky se jako lavina vyvalí do vašeho vědomí. V regresní terapii se vrátíme zpět do nepříjemných situací vztahu, celé to odžijete znovu a vše nepříjemné ukotvíme ve chvíli, kdy se to stalo. Zjednodušeně mozek bude vědět, že se pocity odehráli například v roce 2021 již nepatří do roku 2022 a dále.

Po správně provedené regresi vám již vzpomínka nebo kontakt s bývalým partnerem nebude vyplavovat do vědomí pocity a emoce, které jste s ním nebo při rozchodu prožila. Bude vám to jedno. To vám umožní jít dál, lépe komunikovat ohledně dětí nebo navázat nový vztah.

Více o regresní terapii: REGRESNÍ TERAPIE