Profesní, obchodní a motivační koučink, terapie pro zaměstnance i podnikatele

NABÍZÍM

VÝKONNOSTNÍ KOUČINK
MOTIVAČNÍ KOUČINK
KOUČINK PRO OBCHODNÍKY
POMOC PŘI SYNDROMU VYHOŘENÍ
POMOC PŘI STRACHU ZE SELHÁNÍ
POMOC PŘI DALŠÍCH PROBLÉMECH V PRACOVNÍ OBLASTI

PROČ PROFESNÍ KOUČINK A TERAPIE?

Profesní život a kariéra je pro většinu lidí druhá nejdůležitější (pro některé první) část života. Snažíme se podávat co nejlepší pracovní výkony, plnit náročné úkoly, postupovat v kariérním žebříčku nebo prostě jen vydělávat peníze.

Náročné pracovní prostředí s sebou přináší mnoho nežádoucích vedlejších efektů, které se dříve nebo později začnou promítat nejen do profesního, ale mnohdy také osobního života. Pracujeme pod tlakem, v časovém presu, zvyšují se normy nebo požadavky našich nadřízených.

To v nás může vyvolávat nepříjemné pocity, stres, obavy, nízké sebevědomí, nejistou, negativní myšlenky a celkové emocionální a fyzické vyčerpání. Obvykle následuje tzv. syndrom vyhoření, kdy firma o svého, mnohdy velmi cenného, zaměstnance přichází.

Nabízíme terapeutické služby pro firmy, koučink anebo workshopy (například v rámci teambuildingu) pro zlepšení komunikace a vztahů na pracovišti. 

KONTAKT

Tomáš Procházka, MBA

Kouč a terapeut

Tel.: 722 253 656

info@terapeutickesluzby.cz

Adresa pro sezení:

Vrbenská 197/23 (budova PCO)

370 01 České Budějovice

Nejbližší zastávka MHD: Tiskárny

Parkování pro klienty před budovou vlevo.

Sezení pouze na objednání!

RecenzeVíce o mněOn-line rezervace

Ceny profesního koučinku

Doba jednoho sezení je 90 minut. Sezení probíhá na adrese Vrbenská 197/23 (budova PCO), 370 01 České Budějovice. Po dohodě je možné provést sezení na pracovišti klienta (nebo jiném dohodnutém místě). V tomto případě jsou účtovány náklady na dopravu podle ceníku.

1 500 Kč

  • Doba sezení – 90 minut
  • Náklady na dopravu ke klientovi 5 Kč / km mimo České Budějovice
Rezervovat termín